התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם!  0515533400

“חדשנות בפתיחת חשבונות: השירותים האונליין המובילים לבנקאות בחו”ל”


Blog Post


“חדשנות בפתיחת חשבונות: השירותים האונליין המובילים לבנקאות בחו”ל”

מבוא: מה משנה עם חדשנות בדרך שבה אנחנו פתחים את חשבונות הבנק שלנו?

בנקאות היא ענף שבמהלך השנים נערך לשינוי מרחיק לכת עם הפיכת השירותים שלה לדיגיטליים. נכון היום, אנו יכולים לקבל, להעביר כסף, לבצע השקעות, להאריך את משכנתא, למחוק הוצאות, להזמין כרטיס אשראי ועוד הרבה והרבה שירותים נוספים בצורה ממוחשבת ממכשיר הסלולר שלנו, מהמחשב שלנו או מכל מקום שלא תרצה. אך אחד השירותים שעדיין גורם לנו להרגיש כאילו אנו חיים בשנות ה-80 הן פתיחת החשבון בבנק.

החדשנות בשוק הבנקאות מתרחשת בקצב מהיר, והתפאורה המוכרת של הבנק שמאפשרת רק כמה שניות של גישה למחשב המרכזי של הבנק מתרחקת יותר ויותר מהמציאות. כיום, אנו מצפים מהבנקים לספק לנו שירותים דינמיים, מהירים וזמינים מכל מקום בכל שעה.

ניתוח המגמות: מאילו נמשכים שירותים בנקאיים אונליין ומעבר לגבולות המדינה?

בעידן הנוכחי, השוק עם שירותים בנקאיים חדשניים צומח ומשתבש. יותר ויותר אנשים מתנהלים מכל העולם מתוך הבנה שאפשר ושווה לנצל את השירותים הבנקאיים האונלייניים. מכיוון שבנקאות באינטרנט פועלת 24/7, אבל בנויי הבנקאות באינטרנט אפשרים למשתמשים לנהל מכסים ולמשתמש עם חופש החופש.

לעומתה, הציבור הישראלי נמשך הרבה פחות מתושבי מדינות אחרות לכיוון של שירותים דיגיטליים מוחלטים, ועלילתו הוענקה לגורמים מגוונים שאין להם קשר ישיר למוצרים ושירותים. שזה יהיה במסגרת שינוי מערכת הבנקאות בהתאמה לטרנד העולמי, עצם גוייסות הבנקאות בדיגיטל והסבת הפעילות לאינטרנט המהירה או המעבר למודל של בנקאות אישית וניישנית – אף אחד לא יודע.

חשוב לציין, אין ספק ששירותי בנקאות אונליין הם חדשנות בנקאות ואנו, כלקוחות, זקוקים לשירותים אלה על מנת להימנע מלבזבז זמן ואנרגיה לפתיחת חשבונות בנק בצורה הקיימת. למעשה, כאשר אנו מדברים על שירותים בנקאיים אונליין, אנו מדברים בעצם על האפשרות לקיים פעולות באמצעות שירותים דיגיטליים. בטח שייכול להיות מערכת שתאפשר לנו לבצע כל פעולות הבנקאות על ידי לחיצה פשוטה בסמארטפון או במחשב, אבל זה לא מספיק. זו חייבת להיות מערכת שמותאמת אישית לנו ולצרכינו.

חשיפת האתרים האונליין המובילים לפתיחת חשבונות בנק בחו”ל

חשיפת האתרים האונליין המובילים בשוק הפתיחת חשבונות בנק בחו”ל משקפת מגמה של מעבר לשירות הבנקאי דיגיטאלי. אתרים כמו Revolut, TransferWise וPayoneer הפכו למובילים בתחום של חשבונות בנק באינטרנט, המציעים ללקוחותיהם שלל שירותים מחוברים – ביניהם החלפת מטבע, שירותי שכר דירה, חיסכונות ורכישות.

חשיבה אינובטיבית זו משנה לחלוטין את הדרך שבה אנחנו פותחים ומנהלים חשבונות בנק. איננו זקוקים עוד להגיע לסניף ולשבות בתור, אלא יכולים לפתוח ולנהל חשבון בנק מכל מקום ובכל זמן, על גבי הסמארטפון שלנו.

ניתוח יתרונות וחסרונות של השירותים האונליין

אז מה יתרונותיו וחסרונותיו של שירות זה? מבחינת היתרונות, מדובר בשירות מהיר ונוח שניתן לגשת אליו מכל מקום בעזרת מכשיר נייד. ניתן לנהל את החשבון לאורחה קל ונוח, ולא להתעצבן על צורך בביקור בסניף או שיחה עם מנהל החשבון.

אף על פי כך, יש גם את החסרונות. מעבר לכך שלא תמיד הם מציעים את כל פתרונות הבנקאות השונים שמציעים הבנקים המסורתיים, קיים גם הסיכון של תקלות תוכנה או הפסקות שירות שרתים.

העבודה עם חשבון בנק אונליין דורשת מהלקוחות שלהם להיות ערים ומזהירים מנסיונות הונאה שונים, ולשקול האם הם מוכנים לקבל מעט פחות שירותים בתמורה לנוחות של עבודה ממכשיר הטלפון הסלולרי.

בנקאות מרחוק משנה את האופן שבו אנו פותחים ומנהלים חשבונות בנק, היא חוסך לנו זמן והמון מאמץ, אך באותו מועד ממשיכה להתמודד עם אתגר האבטחה והזהירות שנדרשת מלקוחותיה. בנקאות באינטרנט משנה את האופן שבו אנו מתמודדים עם המקום שלנו בעולם הכלכלי.

Image 1

חקר העמדות של הקהל ה-LGBTQ+ לעניין פתיחת חשבונות בנקאיים אונליין

בעשור האחרון, תהליכי חדשנות טכנולוגית בתחום הבנקאות חלו במהירות תוך שמירה על פתיחה מתמשכת לשירותים בסביבה הסיברנטית, אשר הגיעה גם לקהל ה-LGBTQ+. עמדת הקהל ה-LGBTQ+ הרחב בנושא הזה איננה מוחלטת, אך לחלקו המשמעותי חיבקה את החדשנות הזו.

שירותים בנקאיים אונליין, פתיחת חשבונות בגבולות הסיברנטיים והתחלת בקרה עצמית של סף ההוצאות מאפשרים לחברי קהל ה-LGBTQ+ לפתח מנגנון גובננס ביתי שנוצר בהתאם לדרישותיהם, תוך שמירה על גורמים של ביטחון ופרטיות. כמו כן, מדובר בשינוי מקובל גם בשל עדינות הבנקים לצורך בשירותים מיומנים והוגנים שלא בהכרח משתלמים בבנקים המסורתיים.

חדשנות במסלול השירות וההתרסה של הבנקים לקהל ה-LGBTQ+

הבנקים מבינים כי גורמי ההפרעה במסלול השירות שנגרמים על ידי הדרישה לפתוח חשבון בנקאי בנק מסורתי יכולים להוות חסם שלא ניתן להתעלם ממנו. בתהליך מתמשך של פתיחה לבקשות של ציבור הרחב, ובמיוחד לקהל ה-LGBTQ+, מתרחביו האמצעים המוגבלים בתחום של עידוד רכישות אונליין בנקאיות.

בפועל, הבנקים התקנים מדריכי שירות ללקוחות, מנהלים מדיניות של שוויון מלא בבנקאות מקוונת, ותשומת לב לאופן שבו מרגישה הקהל ה-LGBTQ+ במרחב הבנקאי. דרך זו מובילה להתמקד בבנייה של קשר חברתי תמיכתי, אשר מול תת קהל של מינוריות מרכז את הדרישה להופקת יתרון. מכאן אשר למעשה, הבנקים נתנים לאנשים מכל המגמות החברתיות להיות חלק מהיישוב של שירותים בנקאיים בת־דרך ראויה ומקובלת.

הפתרון לשני הנושאים של הקהל ה-LGBTQ+, בתחום של שירותים בנקאיים או בפתיחת חשבונות ללא הכרח בבית הבנק, חושפים את החדשנות וההתערותיות של הבנקים בפרונט ההתמקדות בקהל ה-LGBTQ+. זו רק סימפטום של אופן קיום שוק ההון ביישוב תתי קהלים כגון הקהל ה-LGBTQ+ וכדומה לו.

חקירת מדדי המסופקות: האם שירותים אלה מניבים תוצאות מרוצות ללקוחותיהם, במיוחד לקהל ה-LGBTQ+?

חקירת מדדי המסופקות

כאשר מגיעים לכאן, נכון לנו לדעת אם הלקוחות של שירותי הבנקאות האונליין מרוצים מהמוצע להם. יתרה מכך, האם קהל ה-LGBTQ+ מרוצה לפחות באותה מידה? אחת מהמגמות שאנו רואים היא ששירותים אלה אכן מניבים תוצאות מרוצות, לא רק לגבי הנוחות והזמינות, אלא גם בכבוד ההולם בתהליך כולו. אנחנו ממשיכים לבחון את המוצג, כדי לוודא שאנחנו מצפים מהשירותים להמשיך לשפר את עצמם בהתאם לצרכי הלקוחות השונים, ובראשם הקהל ה-LGBTQ+.

האם יש עוד חדשנויות בהקשר של שירותים בנקאיים אונליין, ורלוונטיות לקהל ה-LGBTQ+ במיוחד.

טכנטרנדים: חדשנויות בעולם הבנקאות האונליינית

בימים אלה, הטכנולוגיה מציעה פתרונות מתקדמים לאינספור בעיות, לרבות חשבונות בנק, שרובם כבר כמעט לא נפתחים בסניפים. האמת היא שאנחנו רק בהתחלה של הדרך וקיימות חדשנויות מרובות בשוק שיכולות להפך את המילה “בנקאות” למושג שמחוץ לאות.
טכנולוגיה, כמו הבלוקצ’יין, למשל, משנה את חוויית הלקוח בשירותים הבנקאיים, ומאפשרת להם לנהל את החשבון שלהם במקום שהם בחרו. זה מוביל את הבנקאות אונליין לרמה חדשה של אמינות ושליטה ללקוח. כמו כן, אנחנו רואים שהרבה מהחדשנויות האלה הן נגישות ורלוונטיות במיוחד לקהל ה-LGBTQ+, המחפשים מקום שיאפשר להם להרגיש במקום בטוח ומותאם אישית.
הבנקאות האונליינית המתקדמת מציעה לקהל ה-LGBTQ+ פתרונות מעולים לדרישותיהם, תוך התחשבות בחווית המשתמש הייחודית להם.

Image 2

סיכום והתבוננות לעתיד: כיצד צפוי להשפיע התפתחות זו על בנקאות לחו”ל בעתיד?

בעזרת החזיונות של התפתחות טכנולוגיה אפשר לראות את ההשפעה המשמעותית של פתיחת חשבונות בנק באופן אונליין ודרך שירותים בנקאיים דיגיטליים בכלל על העסקאות הכלכליות שלנו. אם נעשה הפסקה לרגע ונתבונן בחזון של מה לחכות בעתיד, הסיכוי הוא שהמגמה אל הדיגיטליזציה תתממש באופן מלא.

בנקאות היא תחום הממשיך להתפתח, וכבר היום אפשר לראות את השפעתו של האינטרנט והטכנולוגיה הדיגיטלית על כל התחום. בבנקים החסרה את הצורך בסניפים, וראו שהם יכולים לספק שירותים בקלות ובצורה יעילה יותר דרך פלטפורמות אינטרנט ואפליקציות.

בעקבות התפתחות זו, מגיע לידי ביטוי הקהל ה-LGBTQ+. בתהליך פתיחת חשבון בנק המסורתי, על משתתפים מתוך הקהל ה-LGBTQ+ לעמוד בפני נשיאות מיותרות כמו דיסקרימינציה ולא מובנות. אך בעזרת פתיחת חשבונות בנק באופן אונליין, ניתן להקל על הקהל הזה.

השפעת התפתחות זו על בנקאות לחו”ל

יש מספר שיקולים שצריך לקחת בחשבון בהקשר הזה. באמצעות השירותים הדיגיטליים, משתמשים מחו”ל יוכלו לנצל את היתרונות של החברות בארץ. למשל, משתמשים יוכלו להשוות בין חברות שונות, לקבל את האפשרויות שלהם בצורה נוחה ומהירה, ואפילו לקיים מעברים מינוריים בין החשבונות שלהם.

דרך הבנקאות הדיגיטלית מציעה פתרון מגוון, נוח ואישי שיכול להתחשב בצרכים השונים של מגוון רחב של לקוחות, ובדרך כלל מציע שירותים אטרקטיביים שניתן לממש בקלות ובנוחות רבה. זו תרתיי משמע שהבנקאות הדיגיטלית משפרת ומפשטת את שירות הלקוחות, ובפרט עבור הקהל ה-LGBTQ+ של לקוחות.

Image 3

סיכום והתבוננות לעתיד: הדרכים שבהן אנחנו פותחים ונוהלים חשבונות בנקאיים מתהדרכות. בעידן האינטרנט, תנייה זו צפויה להמשיך ולהתרחב. שירותים בנקאיים באינטרנט לא רק מאפשרים לנו לאזרחים נוחות בניהול האישי, אלא גם מציעים לקהליות מתחם ה-LGBTQ+ אפשרויות רחבות יותר. הבנקים מאירופה וניו-זילנד כבר חוקרים את שירותים שיכולים לתמוך בצורך המיוחד של אנשי הקהל הזה. יש להם שפע של אפשרויות, מ אפשרות לבחור את מגדר הפניה בשירות לקוחות, דרך אפשרות להתמודד עם בעיות מסוימות שיכולות להתעורר בהקשר למעמדם המשפטי.
רוב הלקוחות נראים מרוצים מהשירותים המוצעים להם, עם שיפור ניכר באיכות השירות.
והאם יימשך זרם החידוש הזה? התשובה כנראה שכן. גם במאה ה-21, נראה כי השוק ממשיך להתהדר במהירות, מה שמבטיח שהשירותים האלה ימשיכו להתפתח ולהשתפר.
אם אנו נמציא את החידוש הבא בתחום הבנקאות האינטרנטיות, אז אנחנו נצליח לשנות את הדרך שבה אנחנו מנהלים את הכסף שלנו – ואת האופן שבו החברה מתייחסת אלינו.
ובעידן בו הכל נעשה באינטרנט, אנו רק צפויים לראות מגוון גדול יותר של שירותים, שימשיך לשדרג את הדרך בה אנחנו פותחים ומנהלים חשבונות.

© 2023 My Blog


“חדשנות בפתיחת חשבונות: השירותים האונליין המובילים לבנקאות בחו”ל”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות

צלצלו עכשיו 0515533400